Apie mus

Daugiau kaip 15 metų teisinio darbo praktika įpareigoja ir užtikrina tikslą:

teikti kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiauti su Klientais, maksimaliai patenkinti jų lūkesčius įgyvendinant žmogaus teises, apginti ir atkurti pažeistą teisingumą, proporcingumą fiziniams ir verslo Klientams. Teisinę pagalbą ir paslaugas teikiame visoje Lietuvos Respublikoje, taip pat, už jos ribų, kiek tai susiję su Lietuvos Respublikos teisės taikymu.

Konsultuodami, mes visada atliekame situacijos teisinę analizę, įvertiname galimas rizikas, bei patariame kaip jas sumažinti. Stengiamės, kad mūsų patarimai Klientams būtų visada aiškūs. Mes su savo Klientais formuojame ilgalaikius ryšius, kurie būtų grįsti abipusiu pasitikėjimu mūsų teikiamomis paslaugomis ir profesionalumu, mūsų atsidavimu savo darbui bei maksimaliu įsigilinimu į Klientų poreikius,.

Mums rūpi

Profesionalus dėmesys

Gilinamės į patikėtas problemines situacijas, pateikiame jų teisinį vertinimą, nurodome galimą riziką, patariame, kaip jos išvengti ar bent sumažinti.

Kainos garantija

Mes visuomet susitarsime kokio tipo kainodarą taikysime savo darbui su Jumis. Pirmasis susitikimas paprastai apmokestinamas fiksuota suma, o pasirašius teisinių paslaugų teikimo sutartį dirbama taikant fiksuotą mokestį arba valandinio įkainio modelį, dėl kurio dydžio susitariama individualiai.

Atsakomybė

Advokatų kontoroje teikiamos paslaugos pagrįstos teisės žiniomis ir patirtimi praktinėje advokato veikloje. Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, profesinių įgūdžių yra kontoros komandos kasdienybė.

Kodėl mes?

Raimonda Lazauskienė

VADOVAUJANTI PARTNERĖ, ADVOKATĖ

Žemyna Lekečinskaitė

VYR. TEISININKĖ

Ada Rusteikaitė

TEISININKĖ

Aistė Rutkauskienė

MEDIATORĖ

Linas Povilėnas

ADVOKATAS

Ilgametė darbo praktika bei nuolatinis kvalifikacijos kėlimas mums leidžia teikti profesionalias plataus spektro teisines paslaugas įvairiose teisės šakose – baudžiamosios, civilinės, darbo, administracinės ir kitose.

Naudodamiesi sukaupta patirtimi bei kvalifikacija teikiame klientams konsultacijas, rengiame sutartis ir kitus procesinius dokumentus (ieškinius, priešieškinius, atsiliepimus, dublikus, triplikus, atskiruosius, apeliacinius, kasacinius skundus, taikos sutartis ir kt.), atstovaujame derybose, ikiteisminiuose ginčuose ir teismuose. Kiekvienas žmogus susiduria su teisinėmis problemomis, kurioms spręsti reikalingos specifinės žinios. Todėl leiskite mums įvertinti situaciją profesionaliu žvilgsniu, o mes savo ruožtu užtikriname, jog pasiūlysime Jums geriausią problemos sprendimo būdą.